Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131431

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 55
NejhoršíNejlepší 

To zase bude dneska den! Už to vidím. Je kalné ráno a ač je podle kalendáře zima, venku prší a prší. Člověk by to tedy řekl spíše jako to říkal děda Komárek ve filmu Na samotě u lesa, ale to se neříká. Takže jen co vylezu z domu, nateče mi do bot a já potom budu čvachtat celý den a dost možná nastydnu od nohou.

Hodnocení uživatelů: / 45
NejhoršíNejlepší 

Říká se, že kdo najde přítele, najde poklad. Což sice nelze chápat doslova, protože takového přítele nenalezneme tím, že budete šmejdit ve starých ruinách nebo kopat v zemi, a zdaleka ne vždy nalezneme tohoto čistě náhodou. Ovšem navzdory tomu je v úvodu zmíněné moudro pravdivým.

Hodnocení uživatelů: / 29
NejhoršíNejlepší 

Člověk nemůže žít bez lidí, a zejména pak bez těch, mezi kterými mu je alespoň trochu dobře. Člověk potřebuje společnost, a je jen a jen dobře, je-li tato taková, jakou by si přál.
Laskavá, přátelská, tolerantní, chápavá.

Společnost, která člověku dokáže říci vlídné slovo, která dokáže potěšit v neveselé chvíli, povzbudit na duchu.

 

Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

Také máte rádi ty chvilky, kdy člověk nemusí o ničem přemýšlet a plnými doušky si užívá nicnedělání? Vydáte se třeba na procházku přírodou nebo se posadíte na lavičku a pozorujete „cvrkot“ kolem sebe. Zkrátka vypnete.

 

Hodnocení uživatelů: / 36
NejhoršíNejlepší 

Jednou z relaxačních aktivit, jež může člověku udělat dobře na duchu, je i takový koncert.
Předem podotýkám, že může, protože i opak by mohl být pravdou. Snad více než kdekoliv jinde je totiž třeba položit si zavčasu otázku, co člověk od takového koncertu očekává, a následně je podle toho, k čemu se člověk dobral, také třeba konat. 

Hodnocení uživatelů: / 35
NejhoršíNejlepší 

Člověk je tvor kulturní. Prý. Protože nelze nenabýt při pohledu kolem sebe dojmu, že ve srovnání s jedincem za kulturního označovaným nebyli nejednou barbaři žádnými barbary a Vandalové vandaly. Našinec prý je tvorem ctícím umění, ovšem na takovém umění je nejednou největším uměním vůbec poznat, zda umění uměním vskutku je a kde se v takovém umění umění vlastně ukrývá.

Hodnocení uživatelů: / 39
NejhoršíNejlepší 

Občas už si člověk vážně připadá jako pes uvázaný u boudy. Ba nejednou ještě hůř, protože i takového psa u boudy chodí každý aspoň trochu solidní páníček sem tam venčit, zatímco na člověka se zákony proti týrání zvířat bohužel nevztahují.


Hodnocení uživatelů: / 35
NejhoršíNejlepší 

Doba vymknutá z kloubů šílí a nejednou stačí jen málo k tomu, abychom i my zešíleli podobně jí. Protože člověk se pořád někam či za něčím žene, po něčem prahne, o něco usiluje, drží se zuby nehty na svém postu či se pokouší vydrápat dokonce ještě na post vyšší a dost možná i nejvyšší, člověk se pořád snaží něco dokázat, něco stihnout, a přitom vidí, kterak se mu horizonty, jichž chtěl dosáhnout, vzdalují nebo se za těmito po jejich dosažení zjevují nové, ještě lákavější obzory.

Hodnocení uživatelů: / 40
NejhoršíNejlepší 

Už se vám někdy stalo, že jste šli k doktorovi úplně zdraví a odcházeli od něho po relativně krátké době celí špatní, zelení, na vratkých nohou, se žaludkem až v krku nebo ještě výše? Že jste k němu došli v nejlepší kondici a odcházeli skoro jako zombie?

Mně ano.


Hodnocení uživatelů: / 9
NejhoršíNejlepší 

Nesnáším facky od života! Říkám si, jestli to mám jen já, nebo jestli to prožívají i jiní… Také se vám stává, že si jedete spokojeně v životních kolejích, proplouváte, užíváte si krásného dne nebo všeho, co se vám povede a najednou to přijde?! Buch a všechno je jinak. Nálada je tatam.
Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?