Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131403

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 37
NejhoršíNejlepší 

Tak nám opět napadl první sníh. Zatím jen takové bílé skoro nic, co ale věstí příchod dob, kdy naši zemi pokryje studená bílá peřina. Ten pro někoho dar a pro jiného noční můra.
Nejeden při představě sněhové nadílky zalká. Namátkou třeba cestář, nestíhající tuto pohromu odklízet, řidič proklínající zmíněného cestáře a přírodu vůbec, domovník, prodejce letních svršků nebo zmrzliny,…

Hodnocení uživatelů: / 41
NejhoršíNejlepší 

Když je člověk celé dny v práci přilepen pozadím k židli a od této se téměř neodtrhne, trpí tělo. Tedy zejména právě ta jeho část na židli ulpívající. Člověku to zprvu ani moc nevadí, protože je na jednu stranu rád, že má konečně nějaké to teplé místečko, a na stranu druhou proto, že se bojí o svoji židli. Jenže pak začne protestovat tělo a je tedy nanejvýš záhodno s tímto neutěšeným stavem věcí něco podniknout.

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

barvy_a_chute.jpgProč se zajímat o nějakou nám vzdálenou indickou ájurvédu, když žijeme jinde a v jiné době? Abychom si mohli odpovědět, je třeba pochopit skutečný význam tohoto exotického slůvka z indického sánskrtu.

ÁJUR- znamená v širším smyslu život jako takový, nejen lidský
VÉDA-nauka,věda, poznání
JE TO POZNÁNÍ, POCHOPENÍ A PRAKTIKOVÁNÍ TAKOVÉHO ZPŮSOBU ŽIVOTA, KTERÝ JE V SOULADU S PŘÍRODOU, SILAMI VESMÍRU, TEDY S PŘÍRODNÍMI SILAMI, JEJIHŽ JSME SOUČÁSTÍ.

Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 
Nedávno jsem se dočetla, že sedavý způsob života urychluje stárnutí. Podle výzkumu jsou lidé se sedavým způsobem života až o deset let biologicky starší než jejich aktivní vrstevníci. Shrnuto: nijak povzbudivá zpráva pro značnou část populace.
Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?