Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131408

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 56
NejhoršíNejlepší 

Není snad na světě ženy, jež by nechtěla být krásnou. A protože dnešní doba přeje postavám, jejichž míry jsou, co se obvodu týká, co nejmenší, je u nás přehršel těch, kdo se činí právě v oblasti zvané hubnutí. Protože každý centimetr může být rozhodujícím v otázce toho, je-li jedna považována za krásnou či již nikoliv.

Jenže není hubnutí jako hubnutí. Protože hubeným, těm se to hubne! Obléknou se do tepláků a jdou si zaběhat bez ohledu na to, kolik se v okolí právě vyskytuje zvědavých očí. Štíhlým se to chodí hubnout do nějaké posilovny, fitness centra, na plovárnu,…


Jenže co postavy tak jaksi robustnější? Přiznejme si to – snaha takových o zhubnutí není právě procházkou růžovým sadem. Kolik jen tyto vyvolávají nechtěného zájmu, vyrazí-li někam na veřejnost cvičit! A nejen nechtěného zájmu! Kolikrát se jenom setkají i s posměchem, ironickými poznámkami, ba i projevy zavržení!
Jenže vzdají-li to, je nakonec ještě hůř. Zejména kompenzují-li si svou frustraci konzumací něčeho dobrého, po čem se naopak přibývá a přibývá!

Ovšem jak ze začarovaného kruhu ven?

No jak asi? Nevzdat se. Protože rezignace k cíli nevede. Je třeba nepodlehnout, vytrvat. Hýbat se, sportovat, byť zprvu třeba jenom někde v ústraní. Plus se omezit v příjmu potravin bohatých na živiny a nahradit tyto potravinami lehkými a zdravými, nejlépe ovocem a zeleninou. A nějaké ty doplňky stravy k podpoře hubnutí, mezi které patří například Garsin, také nemusí být na škodu; spíše naopak.

Protože snaha se rozhodně vyplatí. Ubude tu několik deka, tu nějaké to kilečko. Kilo ke kilu a i z frustrovaného cvalíka se rodí nový člověk. Člověk vnímaný společností jako pohledný a nakonec krásný a třeba i překrásný.

Jistě, stojí to úsilí, ale vyplatí se to. Přesvědčete se sami.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?