Statistiky

Členové : 1927
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1017926

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 48
NejhoršíNejlepší 

Sportovce vždy obdivoval a zejména sportovním televizním přenosům holdoval měrou vrchovatou. Nemohl chybět při přenosech z hokejových mistrovství, fotbal si nechal ujít jen v případě krajní nouze, cizími mu nebyly ani volejbal, házená či golf, tenis stejně jako plavání a všechny druhy běžeckých klání,… Nebylo sportu, jemuž by neholdoval.


Ovšem poté absolvoval masérský kurs a jeho život doznal jisté změny. V oblasti profese k lepšímu, v oblasti sportu však právě naopak. Protože sporty v televizi měl od onoho okamžiku rád stejně jako dříve, ovšem lokální sportovní počiny začal nenávidět z hloubi celé své duše. Jak jenom by byl šťasten, kdyby se v jeho bydlišti a pokud možno širokém okolí sportům neholdovalo! Ovšem osud mu v tomto nebyl příznivě nakloněn.


A tak proklínal sportovce, funkcionářům tělovýchovných jednot nemohl přijít na jméno a nejvíce nenáviděl místní politiky, kteří vzali sportovní vyžití obyvatelstva pod ochranná křídla a nejrůznější akce dokonce finančně podporovali ze společné kasy.


Proč že po jeho absolutoriu na www.remako.eu došlo k tak radikální proměně? Co za tímto stálo? Proč se při každé příležitosti pokoušel tělovýchovu a sportovní akce bojkotovat nebo maximálně komplikovat? Proč vzal jednou dokonce na krosové běžce v lese sukovici, proč si v zimě půjčil traktor, jen aby tímto rozoral běžkařskou stopu, proč přerušil běžecké závody anonymním telefonátem o úniku plynu, jenž přiměl odpovědné osoby uzavřít celou čtvrť a zablokovat tak plánovanou trasu závodu?


Odpověď je nasnadě. Protože se díky zmíněnému vzdělání stal nejlepším masérem široko daleko. A zatímco se peníze jen hrnuly, on trpěl. Protože už neměl ani špetku času, nevěděl, koho masírovat dříve.


A když pak radnice uspořádala obecní maratón s masovou účastí, omdlel při představě toho, kolik běžců mu následně skončí pochroumaných pod jeho rukama.
Jste-li rudíž dobří lidé, přihlaste se na tuto školu i vy. Protože jinak nepotrvá dlouho a jeho z důvodu pracovního přetížení odvezou do Bohnic.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?