Statistiky

Členové : 1978
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1051016

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Člověk si nejednou ani neuvědomuje, jak je jeho život jednotvárný, fádní, šedivý. Probuzení, káva, poklus na pracoviště, práce ubíjející svou monotónností nebo naopak až přílišnou kreativitou, pak nákup a tradá domů, k talíři, před televizní obrazovku a do hajan.


Druhý den znovu, třetí den nejinak. Den za dnes proplouváme životem, který vlastně není životem ideálním k žití. Schází mu přiměřená pestrost, občasné vybočení z každodenního stereotypu. A proč by jeden nevybočil, že? Když má tu možnost. Dopřejte letos tuto možnost svým blízkým a nadělte jim pod stromeček netradiční zážitky!

Malá dovolená pro každého
Úžasný dárek pro každého. Odpočinkový víkendový pobyt. Někde v poklidu, v komfortu, bez starostí všedního dne. Proč si nepolenošit a nezapomenout na každodenní realitu, jež nás doprovázela doposud a zanedlouho již zase doprovázet bude, ať už chceme nebo nechceme? Podle toho, komu je dárek určen, můžete vybrat třeba romantický víkend na zámku nebo stále oblíbenější pobyt v pivních lázních.

Pro gurmány a gurmánky
A což si takhle třeba po hektických dnech, kdy se člověk nezastaví, dopřát docela obyčejné, banální posezení u něčeho dobrého? Posadit se před něco z pestré nabídky laskomin a mlsat a mlsat, dokud se člověk toho mlsání dosyta nenamlsá… Protože nejen chlebem živ jest člověk, jak praví lidové moudro. V zážitkové agentuře pořídíte např. netradiční středověkou hostinu nebo luxusní večeři v zámecké restauraci.

Dobrodružství ve vzduchu i na zemi
Jsou mezi vašimi blízkými tací, kteří nemohou žít bez adrenalinového vzrušení? I pro ně máme tip na skvělý dárek. Letos rozhodně hraje prim adrenalinový zážitek jménem flyboarding. Trochu plavání, trochu akrobacie, trochu létání, maximální zábava.

Pro milovníky rychlosti je potom v nabídce možnost projet se v řadě luxusních vozů. A to rovnou v takových esech jako je Ferrari, Lamborghini nebo superrychlý Nissan GT-R. Především muži budou z takového dárku nadšeni.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?