Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132176

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Přestat kouřit se ve svém životě pokusil už nejeden kuřák. Úspěšnost těchto pokusů bývá jen mizivá. Ve většině případů je přitom na vině ten stejný problém – psychická závislost na cigaretách. Zbavit se fyzické závislosti na nikotinu totiž kuřákům obvykle problém nedělá, ale závislost psychická je mnohem silnější. Neustálá potřeba držet něco v ruce a mít něco v ústech je kamenem úrazu a častým důvodem k tomu, že se kuřák po několika týdnech nebo měsících ke kouření vrací. Není čas to konečně změnit?


Cigareta, která neubližuje zdraví ani peněžence
Většina kuřáků se s kouřením snaží přestat ze dvou hlavních důvodů - kvůli vysoké ceně cigaret a jejich negativnímu vlivu na zdraví. Právě tyto důvody vedly k vynálezu elektronické cigarety, jedinečného produktu, který je oproti běžným cigaretám o poznání levnější a navíc výrazně šetrnější k lidskému zdraví. Elektronické cigarety, často označované jako e-cigarety, jsou tak nadějí pro všechny vášnivé kuřáky.

Za vším stojí chutná náplň
E-cigarety se svým vzhledem příliš neliší od cigaret klasických, mnohem důležitější je, co skrývají uvnitř. Nejdůležitější částí je e-liquid, kapalná náplň, která se při kouření cigarety odpařuje. Tato náplň může a nemusí obsahovat nikotin, záleží jen na vás. Obsah nikotinu je uváděn v mg/ml, na trhu se nejčastěji objevují náplně od 0 až po 36 mg nikotinu /ml kapalné náplně. Pokud tedy chcete skončit s kouřením, můžete postupem času obsah nikotinu snižovat až úplně na nulu. Samotné e-liquidy se pak prodávají v různých příchutích, můžete zvolit tabákovou, ovocnou, čokoládovou, vanilkovou, kokosovou a další.

Stop pasivnímu kouření

Vadím vašim známým a přátelům, že kouříte? Nechtějí s vámi trávit čas a vdechovat kouř, který jim nechutná? I tento problém elektronické cigarety řeší. Kouř vycházející z cigarety totiž příjemně voní po dané příchuti, kterou jste si při koupi e-liquidu zvolili. I kuřák může příjemně vonět. Staňte se jím.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?