Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132166

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 30
NejhoršíNejlepší 

Pan Dudek byl chlap jako hora. Avšak nejen tak vysoký a pevný, ale bohužel i nejednou celý zelený. A pro posledně zmíněné měl i pádný důvod.


Jakkoliv byl totiž vcelku zdráv, nejednou dokonce jako řípa, pan Dudek trpěl nespavostí. Ač byl Dudek, nespal jako dudek. Ba ani jako když ho do vody hodí. Uléhal sice v době, kdy se na kraj teprve snášela temnota, ovšem ne a ne zabrat. Ležel a po stále delším a delším marném vyčkávání se rychleji a rychleji převracel z boku na bok a ze zad na břicho a zase zpět,… Vše marno. Obracel se tu jako Komenský v hrobě, když se dozví o našich školských reformách, skřípěl zuby či vzlykal, ale to bylo asi tak vše, co mohl dělat.

Počítal ovečky a kdyby se tyto zhmotnily, mohli by mu závidět všichni farmáři světa. Takových čísel se nejednou snad nedobírá ani NASA. Ovšem vše marno.

I navštívil lékaře, šamana, babu kořenářku a léčitele, pročítal vědecké i pseudovědecké tiskoviny, ba pokusil se i modlit. Nikdo nepomohl, pokud tedy pomineme, že mu všichni odpomohli alespoň od nemalých peněz za rady a nejrůznější preparáty. Nic nezabíralo, aspoň ne dlouhodoběji.

Propadal tak více a více pocitu zmaru. Tedy dokud se nepokusil sehnat si na internetu špagát, aby si dopřál aspoň spánek věčný, když už mu nebyl dopřán spánek zdravý. Protože snad se ukliknul, snad to byla prozřetelnost, kdo ví… Narazil na www.mpzdravyspanek.cz. Tedy na řešení, jež bylo vlastně překvapivě prostým.

Protože na vině oné kruté nespavosti nebylo vlastně vůbec jeho zdraví. Na vině byla jenom a pouze jeho nevyhovující postel. Ta, již zdědil ještě po pradědečkovi a pro něho už nebyla tou pravou.

Vybral si tu ten pravý, zdravý, jedinečný, nejlepší produkt. Motorový rošt.
A od té doby spí pan Dudek jako dudek. Jako když ho do vody hodí. A konečně má zase radost ze života.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?