Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132162

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Základem mladistvého vzhledu je krásná pokožka, jak jí však dosáhnout a udržet? Zásadní je správná péče. Pokožka vyžaduje vitamíny a zejména dostatečnou hydrataci, aby byla stále napnutá a svěží. Samozřejmě je jako zdroj živin důležitá pestrá strava, ale ani ta nedokáže pokožku vyživovat tak, aby zakryla známky stárnutí a vyrovnala negativní vliv prostředí.


Kosmetika Mrtvé moře
přináší vaší pleti neobyčejnou péči, nabízí kosmetické přípravky obsahující velké množství potřebných vitamínů, minerálů a přírodních výtažků, které působí blahodárně na vaši pokožku, posilují ji, vyživují ji a dodávají jí vše, co potřebuje k udržení přirozeného vzhledu.

Sea of Spa vyvinula celou kosmetickou řadu vhodnou k péči o vaši pokožku, patří sem mimo jiné čistící gely na obličej, které obsahují unikátní komplex minerálů a bahna z Mrtvého moře. Čistící gely se používají jako první krok v péči o pokožku, odstraňují totiž z pokožky veškeré nečistoty, zbavují ji přebytečného mazu a napomáhají k obnově buněčné struktury. Přípravky kosmetiky Mrtvého moře dodávají pleti potřebné živiny, hydrataci a jemnost.

Druhým krokem pro obnovení svěžího vzhledu vaší pokožky je odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky, k tomu se využívají peelingové krémy a masky. Také kosmetika Mrtvé moře nabízí tyto výrobky pro komplexní péči o vaši pokožku.

Kosmetika Mrtvého moře
je jedinečná svým obsahem unikátních minerálních látek získaných z Mrtvého moře, které mají blahodárný vliv na pokožku. Peelingové krémy s obsahem černého bahna hloubkově čistí, odstraňují odumřelé buňky a veškeré nečistoty. Po aplikaci peelingového krému je pleť svěží, hydratovaná, hladká a příjemně uvolněná.

K tomu, aby byla péče o pleť skutečně dokonalá, chybí už jen poslední krok a tím je hydratační krém. Pro své unikátní složení a pozitivní účinky na pokožku jsou nejlepší volbou pro vaši pokožku krémy s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Kosmetika Mrtvé moře působí blahodárně na vaši pokožku a zanechává ji jemnou, svěží a hydratovanou, obnovuje její pružnost a odolnost. Neváhejte a vyzkoušejte i vy přípravky s obsahem minerálů z Mrtvého moře.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?