Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132160

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Klasické vířivky mají několik hlavních nevýhod:
U obyčejných vířivek jste limitováni na každém kroku. Prvním záporem, co může případných zájemců držet od koupě některé z obyčejných vířivek je jejich nepohodlí. Klidně to může znít přehnaně, ale jejich nepoddajný, v 8 z 10 případů i studivý povrch může zájemce odpudit, protože je nevybíravě nutí do nějakého posedu.


Zmínili jsme již že je u téměř sta procent vířivek nucena stavebně i finančně náročná instalace, klidně i pod vířivku umístění do výkopu, podobně jako pro bazén, několikadenní instalatérské práce atd. Instalaci klasické vířivky si lze nasimulovat že vám ji na zahradu dopraví zavěšenou na jeřábu nebo i do 4tého patra bez výtahu helikoptérou a určitý čas vám domem chodí instalatéři. Jsou i druhy vířivek, které se zahloubí jako bazén pod úroveň země, neodvezete si ji tudíž při stěhování ssebou do nového domu. A pak nedostatek, který má moc lidem bránit ve zvolení si osobní vířivky je jejich obvykle nemalé provozní náklady. I přes 5000 Kč měsíčně. Provoz je navíc u mnoha vířivek i tak hlasitý, že když vlastníte vířivku pro max. 2 osoby, nedá se si přes hlučnost motoru vířivky povídat. Tyto chyby úspěšně odstrašily nespočet příznivců vířivek, kteří mají na to si svoji vířivku koupit, ale ještě neviděli vířivku, která by jim sedla.

Je tu však zajímavá alternativní možnost: přenosné vířivky Softub

Tato značka má již 25 let vývoje pod opaskem, prototypní vířivku navrhli poprvé v roce 1985. Již od jejího modelování bylo myšleno na volnost. Vířivka je takováto: tělo vířivky je vyřezáno z vrstveného materiálu, vzdáleně příbuzného s například molitanem. Samotnou vířivku lze tak ručně odnést, sama váží okolo 20 kg, a přenést na jiné místo.. Mobilní vířivky tohoto výrobce jsou prodávány ve třech zpracováních, záleží na počtu dívek, které si s sebou do vířivky budete chtít přizvat... Plus je vířivka nenucená v tom kam a jak se v ní umístíte, není diktována nějaká pevně daná poloha. Je tudíž bez potíží možno mít naražený kotník vyndanou z vířivky ven atd.

Přejeme to nejlepší posezení s přáteli! Tým mobilních vířivek


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?