Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131409

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

S Novým rokem přichází vlasový specialista www.brazilkeratin.cz na trh s novými přípravky z přírodní medicíny. Pojďte se s novinkami seznámit…

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Máte nadváhu, případně se toho času dokonce nacházíte v pásmu obezity? Diety se nedaří, na cvičení nemáte čas nebo vůli. Tak co s tím? Řešením je bezbolestná liposukce v Praze. Vaše spokojenost je něco, co skutečně zaručujeme – přijdete o jedno až dvě konfekční čísla, takže co chtít více?

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Léto už je několik týdnů cítit ve vzduchu. Ne jednou o sobě dalo vědět krásným počasím a hřejivými paprsky. První nadšenci v horkých dnech dokonce okusili i koupání a opalování. Astrologické léto pomalu klepe na dveře. Ale jste na něj připravení?

Hodnocení uživatelů: / 34
NejhoršíNejlepší 

Celulitida je estetickým problémem trápícím hlavně ženy, byť nejenom tyto bývají celulitidou postiženy. Zdravotním rizikem je tato pouze u osob s nadváhou a projevuje se jako dolíčkovitá kůže v místech, kde se ukládá tuk, hlavně na hýždích a stehnech. Vzhledově připomíná kůže stižená celulitidou pomerančovou kůru a objevuje se hlavně v době změny tvorby a vylučování pohlavních hormonů, které mění podkožní vazivo a vytvářejí v něm kapsičky, do nichž se ukládají tukové buňky plnící se toxickými látkami, jež by měly být odváděny lymfatickými cévami.

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Zlato se používá na výrobu těch nejdražších šperků, v tomto případě ale nejde o žádný opravdový klenot, kterým se ozdobíte. „Marocké zlato“ je totiž jiné označení pro účinnou látku – arganový olej – tím šperkem se díky němu můžete totiž stát vy!

Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Ženy řeší svůj vzhled více, než muži. Je to přirozené. Příroda to zařídila tak, že žena se chce líbit nejen svému okolí, ale i sobě. A nezáleží na tom, jestli byla „paní Příroda“ k někomu v kráse štědřejší a na někom zase šetřila. To není rozhodující! Každá žena je totiž svým způsobem krásná, když je spokojená a líbí se sama sobě. Nespokojení lidé svojí negativní energii nevědomky vysílají ke svému okolí, proto jejich přání a touhy nemůžou být nikdy uspokojeny.

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?