Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131414

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Oddechnout si od každodenního shonu v práci nebo v kuchyni. Relaxovat a na nic nemyslet. Můžete si zajet na týden do hor, ale pokud zrovna není období dovolené nebo si nemůžete dovolit v práci vypustit ani den, rozhodně bude lepší jiná varianta. Co takhle zajít si na masáž? Stačí se jen trochu informovat, v Praze je spoustu možností, kde se nechat hýčkat pod rukama zkušeného maséra a navíc za přímo úžasnou cenu!

Mimořádné slevy aneb thajská masáž za skoro až symbolické čtyři stovky. A bude to thajská masáž se vším všudy, protože ji bude provádět zkušená thajská masérka, která zná techniky, jak patřičně uvolnit tělo i mysl. Nemusíte nikam daleko, masážní salony jsou přímo v centru naší metropole.

 

Nebo byste raději relaxační masáž nohou a lýtek? Indickou masáž hlavy, která pak jako mávnutím kouzelného proutku přestane bolet? Aromaterapie dokáže opravdové divy, jen to zkuste sami! Dostaňte se znovu do té nejlepší formy, buďte odolní vůči pracovnímu stresu. Nechte se hýčkat rukama zkušených masérů, tomu se prostě nic na světě nevyrovná! A co teprve masáž čokoládou! Ne, to není žádné plýtvání drahocennou laskominou. Čokoláda zažene nejen obávanou celulitidu, ale ulehčí i bolavým zádům. Ta nádherná a sladká vůně prostě motivuje. A nemusí jít jen o čokoládu, co zkusit masáž medem? I to zní hodně zajímavě, co říkáte?

Je tu ale i havajská masáž, při které se budete cítit jako na pláži pod kokosovou palmou. A pro fajnšmekry je připravena i masáž tantrická, a to jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Pronájem privátní sauny na půl druhé hodiny pro dva, vířivka, lymfodrenáž. Tohle všechno si můžete ještě kromě masáží dopřát v Praze. Nabídka opravdu zajímavá, vybírat rozhodně je z čeho. Tak hurá do toho!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?