Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131417

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Chcete se opět moci ráno probudit a vidět svět kolem sebe perfektně a v jasných obrysech? Nic není nemožné. Většina z nás dříve či později po návštěvě u očního lékaře odchází s předpisem na dioptrické brýle. Ať už se jedná o krátkozrakost nebo dalekozrakost, obě tyto oční vady jsou u velkého procenta pacientů řešitelné moderní laserovou operací očí Praha.

Po tomto moderním medicínském zásahu již nebudete potřebovat drahé dioptrické brýle, které jsou navíc velmi nepraktické. Nosit je nemůžete při sportu, dřou vás na nose, necítíte se v nich ve své kůži. Odložte dioptrické brýle jednou pro vždy. Laserová operace očí Praha vám to umožní.


Máte z laserové operace očí obavy? Každý oční lékař vám vysvětlí, že sice existuje minimální riziko, ale v podstatě se není čeho obávat. Rekonvalescence po operaci očí je rychlá a v podstatě nebudete ničím omezováni. Za pár tisíc korun získáte zpět svůj ostříží zrak. Jestliže se vám zdá cena operace vysoká, spočítejte si, kolik peněz vás stojí jedny dioptrické brýle. Jejich ceny jsou dnes skutečně vysoké, zejména pokud chcete modernější obroučky a kvalitní brýlová skla. V podstatě vás laserová operace očí nevyjde dráž, než několik dioptrických brýlí, které si za svůj život celkově pořídíte. Investice do vašeho zdraví se vám rozhodně vyplatí a navíc se vám zvýší i kvalita vašeho života.

Jestliže jste se už rozhodli zbavit se své dioptrické vady, je důležité vybrat si vhodnou oční kliniku, kde se objednáte na vstupní vyšetření. Při něm vás lékař vyšetří (zda je pro vás laserová operace očí skutečně vhodná) a vysvětlí vám veškeré podrobnosti. Svému očnímu lékaři byste měli na sto procent důvěřovat. Velmi dobré ohlasy pacientů má Oční klinika Dr Rau, sídlí na Praze 6. Na této klinice lékaři pracují s nejmodernějšími lasery a tak je operace očí velmi šetrná a bezbolestná. Chcete se dozvědět více? Zajímavé informace naleznete na internetové adrese www.dr-rau.cz. Zde najdete také všechny potřebné kontakty.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?