Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132175

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 44
NejhoršíNejlepší 

Bylo to krajně nemilé. A to jak pro něho samotného, tak i pro zaměstnance, spíše tedy zaměstnankyně této instituce. Protože to víte – není zrovna příjemné, stane-li se u vás těžký úraz.

A zde se tak stalo. Poněkud překvapivě, protože na něco takového tady nikdo už dlouho nebyl zvyklý. Spíše se tu potýkali s opačným problémem, než se tu nyní tak náhle vynořil.


Protože se v této instituci, tedy na Úřadu práce, osudného dne objevil právě on. Absolvent školy www.remako.eu, který se ucházel o práci. A tak normálně přišel do příslušné úřadovny, poseděl u přetížené úřednice, jež jeho data zanesla do horko těžko fungujícího registru, povzbudivě, ale nepříliš nadějným tónem hlasu mu oznámila, že se snad něco najde… a bác! Zmíněný úraz byl na světě.

A nebyla to žádná prkotina. Žádná malá bolístka, již by člověk na obyčejném úřadě snad ještě mohl očekávat. Byl to úraz jako hrom.

Pro našeho uchazeče musela okamžitě přijet zíchranka a dopravit ho v rekordním čase do nemocnice, kde putoval rovnou na operační sál. V okamžiku přijetí do péče byl již v kritickém stavu a ani po náročném chirurgickém zákroku se nedalo s jistotou říci, zda vůbec přežije a zda nebude mít trvalé následky. Protože to víte, taková amputace končetin, to není žádná legrace.

Nakonec se naštěstí vyléčil, ale v oné nemocnici si poležel pěkně dlouho. Tak dlouho, že se zařekl, že na tak rizikové místo, jako je Úřad práce, už nikdy nevkročí. Protože co kdyby se to opakovalo, že?

Takový hrozný úraz. Protože to víte… Cože, nevíte? Já jsem vám to ještě neřekl? Já jsem ještě nezmínil, co se stalo? Pak vězte, že se stalo to, co se dalo předpokládat. Jemu, absolventovi masérských kurzů, potenciální zaměstnavatelé ve snaze jej získat utrhli obě ruce.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?