Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132163

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Podle údajů společnosti Vegall Pharma za uplynulých 12 měsíců stoupá zájem o problematiku mužské neplodnosti a andropauzy, pánské alternativy klimakteria. Společnost specializující se na výrobu přírodních preparátů zaznamenala v této sekci meziroční nárůst poptávky o 5 %. Přibližně 90 % obratu společnosti však v roce 2013 tvořily přírodní produkty pro ženy v období klimakteria.


Podle lednových statistik společnosti Vegall Pharma hodnotících rok 2013 se zájem mužů o problematiku přechodu a jeho včasného řešení neustále zvyšuje. Poptávka po přírodním preparátu Sarapis pro muže, který pomáhá řešit doprovodné potíže andropauzy, totiž meziročně  vzrostla o 5 %. V souvislosti s neustálým snižováním kvality mužských spermií pak vzrostl rovněž zájem po přírodních preparátech pro podporu plodnosti. Zvýšení poptávky o 13 % zaznamenala loni společnost také v případě produktu Sarapis soja, který je určen ženám v klimakteriu.

"Loňský vývoj na trhu potvrzuje fakt, že se lidé o své zdraví zajímají stále více. Péče o tělo a jeho funkce již navíc evidentně není převážně ženskou prioritou, o problematiku se ve vysoké míře zajímají rovněž muži. Ti řeší často právě oblast andropauzy a neplodnosti. Snaží se hledat alternativní řešení a přiklání se často k přírodním produktům," okomentoval trend Petr Galle ze společnosti Vegall Pharma, která v únoru uvede na trh nový produkt Sarapis plus určený pro ženy v „přechodu“. "Předpokládáme, že v roce 2014 budou mít lidé pocit zodpovědnosti za stav svého organismu ještě silnější. Zároveň doufáme, že budou věnovat dostatečnou pozornost také prevenci, která je samozřejmě nezbytná," doplnil Galle.

O společnosti Vegall Pharma, s. r. o.
Firma VEGALL Pharma, s.r.o., vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Jejími zakladateli jsou Petr a Pavel Galle, kteří podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se jim podařilo úspěšně zahájit spolupráci s rakouským výrobcem doplňků stravy se včelími produkty. Ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírají a vytvářejí nové přípravky, které uvádějí na trh. Ne o každém preparátu, který je v současnosti v českých lékárnách, lze říci, že by prošel tak náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které Vegall Pharma vyžaduje u vlastních přípravků. Jejich produkty již roky pomáhají ženám a mužům a jsou ověřenou zárukou kvality a bezpečnosti.

Kontakt
Petr Galle
VEGALL Pharma, s.r.o.
Železná 63
793 26 Vrbno pod Pradědem
tel.: 554 751 071
fax: 554 751 071
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.vegall.cz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?