Statistiky

Členové : 1978
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1051011

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Letos jsem nezahálela a nakoupila vánoční dárky s měsíčním předstihem. Samochvála sice „smrdí“, ale musím se pochválit. Až na babičku mám dárky pro všechny členy rodiny i kamarády už zabalené.

Když se babičky na rovinu zeptám, co by si přála od Ježíška nadělit, odpovědi jsou každý rok stejné: „Ale holčičko, vždyť já nic nepotřebuju, všechno mám.“ To je sice možná pravda, ale nakonec jsem přišla na to, čím bych ji mohla udělat radost. Zdraví máme jenom jedno, proč ho tedy ještě nepodpořit? Koupím ji přírodní doplňky stravy, aby se cítila lépe.

Už dlouhá léta babičku trápí bolesti kloubů. Sice se je snaží před námi skrývat, ale nejsem slepá, abych si nevšimla, jak jí každý pohyb bolí. Proto jsem se rozhodla jí objednat Gelatine plus.

Jedná se o osvědčenou kloubní výživu pro správnou funkčnost pohybového aparátu a podporu všech kloubů v těle. Dále se o tomto doplňku stravy dočítám, že je zvláště cenným zdrojem jedinečných účinných látek s vědecky ověřenými zdravotními účinky. Pro optimální podporu pohybového aparátu je nutné tělu dodat správné výživové látky. Protože pouze zdravé klouby, které dostávají adekvátní péči a správný přísun živin, zůstanou spolehlivě pohyblivé i ve stáří.

Gelatina plus poskytuje vysoce čistý kolagen Q-PREMIUM s charakteristickým podílem 20 aminokyselin včetně vzácného hydroxyprolinu, který v těle spolu s ostatními aktivními bílkovinnými látkami formuje jednotlivé typy kolagenu včetně typů I a II.

A protože je kolagen základní bílkovinou všech pojivových tkání, jsem přesvědčená, že těmito doplňky stravy nesáhnu při výběru dárku vedle. Moc bych si přála, aby Gelatine plus posílil pohybový aparát babičky natolik, aby nemusela už trpět vleklými a dost nepříjemnými bolestmi kloubů.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?