Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132172

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Už jste se setkali s pojmem nepropustná prostěradla? Pokud ne a vítáte tipy pro zdravější způsob života, je tento článek určený právě vám.


Nepropustná prostěradla jsou zespodu ošetřená revoluční prodyšnou membránou, která zabraňuje průniku vlhkosti do matrace a současně slouží jako bariéra proti roztočům. Tato prostěradla se vyznačují dokonalou absorpcí a odvodem vlhkosti.

Používáním nepropustného prostěradla ochráníte svoji matraci a vytvoříte si bezpečné, antialergické, hygienické a suché prostředí při spánku. Nepropustné prostěradlo je nenáročné na údržbu, dokonale přilne k matraci a nemusí se žehlit. Je vhodné pro každodenní používání celé rodiny.

Vybrat si můžete z několika pestrých barev. Bílé, béžové, modré, žluté, růžové, červené nebo žluté. Prostěradlo, které patří mezi nejlepší na trhu, si můžete zakoupit v rozměrech 90x200 cm a 180x200 cm. Cena se pohybuje mezi 969 Kč a 1165 Kč.

Více o nepropustných prostěradlech se dozvíte v internetovém obchodě 4home.  Malý tip na závěr: inspiraci ze světa českého i světového designu najdete v internetovém obchodě 4Pure.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?