Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132167

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Pořiďte si přípravky proti pocení od společnosti Perspi-Guard, sledujte webové stránky nepotimsme.cz a poznejte výrobky, které jsou velmi kvalitní, dermatologicky testované a za velmi přijatelnou cenu. Přestaňte se konečně potit, osvěžte své tělo a získejte tak zpět ztracenou sebedůvěru. Máme pro Vás deodoranty a antiperspiranty, které jsou opravdu velmi příjemné, svěží vůně.

 

Dále také krémy, které lze používat na ruce a nohy, kde se také velmi často potíme. Eliminují nepříjemný tělesný zápach a Vy se budete cítit opravdu výborně.

Naše přípravky jsou velmi účinné
Přípravky proti nadměrnému pocení, které jsou maximálně účinné? Pro nás žádný problém. Kupujte přírodní deodoranty a krémy, které nejsou testované na zvířatech, nezpůsobují žádné alergie a po jejich použití se budete cítit maximálně svěže a ocení to i Vaše okolí. Zejména v letních měsících, bychom měli přípravkům na pocení dávat zelenou a využívat je v co nejvyšší míře. Není totiž vůbec příjemné, když se Vám dělají propocené fleky na košili nebo ostatní cítí nepříjemný zápach. Vyřešte tento problém jednou ranou. Nadměrné pocení rozhodně není IN.

Komentáře  

 
0 #1 kamila 2016-09-12 15:44
Já si chci koupit tohle http://www.stop-potu.cz/antiperspiranty/antiperspirant-perspi-guard-50-ml/
Ale stejně to je zajímavé, že se to má používat tak málo. To jsem opravdu zvědavá jestli mi to pomůže
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?