Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132171

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Bolí vás kolena, kotníky nebo ramena? Patříte mezi seniory, sportovce nebo lidi s nadměrnou fyzickou aktivitou? Pak určitě vyzkoušejte doplněk stravy VitaTriplex 6 plus, který vašim kloubům dodá komplexní výživu. Posílí kloubní chrupavku, uleví od bolesti a zároveň usnadní pohyb.


VitaTriplex 6 plus je doplněk stravy, které na trh dodává společnost VitaHarmony. Jedná se o moderní kloubní výživu s vysokou koncentrací účinných látek. Při trvalých potížích se doporučuje jeho dlouhodobé užívání. Pokud chcete VitaTriplex 6 plus vyzkoušet pouze jako prevenci před sportovním zraněním nebo na zmírnění občasných bolestí, můžete tento doplněk užívat i v několikatýdenních kúrách - například na jaře a na podzim.

VitaTriplex 6 plus od VitaHarmony


Tento revoluční doplněk stravy obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, kolagenní hydrolyzát, harpago a výtažek z boswellia serrata. Doporučená denní dávka je 1 až 2 tablety v závislosti na vašem věku a kondici. Jedná se o čistý přírodní doplněk, který neobsahuje lepek, cukr, škrob ani žádná přidaná barviva či konzervanty. Je tedy vhodný například i pro diabetiky nebo celiaky. Glukosamin působí protizánětlivě na klouby a šlachy. Chondroitin podporuje přirozenou pružnost chrupavky. Látka MSM zmírňuje bolest a pomáhá odstraňovat poškozenou tkáň.

VitaTriplex 6 plus mohou užívat sportovci v každém věku, kteří se věnují běhu, cyklistice, lyžování a dalším aktivitám, při nichž se nadměrně zatěžují kolena, kyčle nebo kotníky. Přípravek je dále určen pro lidi v produktivním věku a seniory, a to jako prevence před artrózou nebo jako podpůrný prostředek při její léčbě.

Doplněk stravy ve výhodném balení a za bezkonkurenční cenu


VitaTriplex 6 plus můžete ve velkém výhodném balení zakoupit v obchodě Bio-racio.cz, kde je skladem a může vám tak být doručen hned následující den po provedení objednávky. Pokud si k němu vyberete i další vitamíny nebo minerály, máte možnost dosáhnout na dopravu zdarma, která se vztahuje na objednávky ve výši od 1090 Kč.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?