Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132170

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 36
NejhoršíNejlepší 

Každý chlap alespoň čas od času, a s přibývajícím časem pochopitelně spíše v daleko kratších intervalech, sleduje, jak přestává být chlapem. Ne že by se měnil v ženu a ne že by musel zákonitě dětinštět či se měnit v jiný živočišný druh… Prostě už to není, co to bylo, už se nedaří to a tolik, co se dařilo dříve a tolikrát. Může za to příroda a může si za to i člověk – v tomto případě muž – sám.

Protože kouření ovlivňuje nejen dýchací ústrojí, ale i sexuální život. A je nasnadě, že nikoliv pozitivně.

Američané, kteří jsou nám vzorem od doby, co se tímto přízviskem přestal honosit náš „velký bratr“ Sovětský svaz, přišli prý na univerzitě v Bostonu na to, že ti, kdo mají problémy s erekcí, jsou v osmi případech z deseti kuřáci a kouření je prý hlavní příčinou impotence ve Spojených státech. A co dokáže Amerika, dokážeme jistě i my; vždyť jak dlouho se u nás razilo heslo „dohnat a předehnat Ameriku“! Jsme na tom dozajista stejně, ne-li ještě zcvrkleji… totiž chtěl jsem říci hůře. Prostě proto, že kuřákům se zhoršuje prokrvení všech částí těla bez výjimky.

A hůř jsou na tom i nepočetnější a nepohyblivější „kouřící“ spermie.

Zmíněné se sice týká převážně starších či středněvěkovitých mužů, ovšem obstojný základ si budují i ti mladší, kteří to zjistí zpravidla až později.
Nikotin totiž zužuje cévy a snižuje jejich průchodnost a jejich stěny se již po několika letech kouření poškozují.

A  pak už lze jenom čekat na okamžik, kdy muži nezbývá než na svou mužnost rezignovat nebo se svou nemužností navštívit doktora. Protože se snad ještě něco podniknout dá, ale…

Není přece jen nad to, když to jde samo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?