Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131390

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Ve spolupráci s internetovým obchodem Bio-racio.cz jsme pro Vás připravili soutěž, ve které hrajeme o stolní sladidlo Steviolin Eri.

Soutěž ukončena, výhercem je Michaela Klugová, gratulujeme!

 

 

 
 

Bio-racio.czInternetový obchod Bio-racio.cz se specializujeme na internetový prodej nejen vitaminů a minerálů, ale i dalších doplňků stravy, bio potravin, sportovní výživy, přírodní kosmetiky a dalších produktů zdravého životního stylu.
Vybírají pro Vás pouze kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců. Na všechny výrobky poskytují výrazné slevy, oproti běžným maloobchodním cenám.  Nákup v e-shopu Bio-racio.cz Vás tak vyjde včetně poštovného mnohem levněji, než v běžné kamenné lékárně nebo prodejně zdravé výživy.

Výhra v soutěži:

Stolní sladidlo Steviolin EriStolní sladidlo s obsahem erythritolu a steviolglykosidů přírodního původu.  Jednoduché dávkování.  Sladí stejně jako cukr!
Sladivost 1:1
Vhodné ke slazení nápojů, salátů a dezertů, k vaření i pečení.

Soutěžní otázka:

Jaké dávkování má BLUE CARE Rybí olej 1000 mg?
Správná odpověď: 1 tobolka 1x denně
Nápovědu hledejte na stránkách bio-racio.cz.

Konec soutěže: 17. 5. 2014

Před soutěží si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte. Na otázky odpovídejte do formuláře pod soutěží. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?