Statistiky

Členové : 1927
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1019173

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Ve spolupráci s internetovým obchodem Bio-racio.cz jsme pro Vás připravili soutěž, ve které hrajeme o HANNASAKI MIX - balíček čajů.

Soutěž ukončena, výhercem je Renata Dieslova, gratulujeme!

 

 

 

 

Bio-racio.czInternetový obchod Bio-racio.cz se specializujeme na internetový prodej nejen vitaminů a minerálů, ale i dalších doplňků stravy, bio potravin, sportovní výživy, přírodní kosmetiky a dalších produktů zdravého životního stylu.
Vybírají pro Vás pouze kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců. Na všechny výrobky poskytují výrazné slevy, oproti běžným maloobchodním cenám.  Nákup v e-shopu Bio-racio.cz Vás tak vyjde včetně poštovného mnohem levněji, než v běžné kamenné lékárně nebo prodejně zdravé výživy.

Výhra v soutěži:

Hannasaki Mix Tea


HANNASAKI MIX Tea obsahuje všech pět čajových novinek, které si naše společnost připravila pro své zákazníky na rok 2011. V balení je 5 sáčků po 25 g, od každého druhu jeden, což při doporučeném dávkování vystačí na ca 500 šálků.  Každý si tak může vybrat dle své chuti.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí Karlovarská vřídelní sůl na vnitřní užití 10x5g?
Správná odpověď: 266,-Kč
Nápovědu hledejte na stránkách bio-racio.cz.

Konec soutěže: 7. 2. 2014

Před soutěží si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte. Na otázky odpovídejte do formuláře pod soutěží. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?