Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131388

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Pojďte si zasoutěžit o knížku Mámo, táto, nezabíjejte mě!, kterou do soutěže věnovalo internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Helena Pardová, gratulujeme!

 

 

 
 

 

 


KNIHCENTRUM.cz
KNIHCENTRUM.cz je internetové knihkupectví s širokým sortimentem knih, rychlou expedicí a výhodnými cenami. V nabídce knihkupectví naleznete beletrii pro děti a dospělé, komiksy, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, příručky, mapy, audioknihy i doplňkový sortiment. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu. Naleznete je na Facebooku, Twitteru, Google+ a webu KNIHCENTRUM-revue.cz.
Při nákupu nad 500,-Kč je doprava zdarma.

Výhra v soutěži:

Kniha Mámo, táto, nezabíjejte mě!Poselství této knihy je prosté. Každý z nás si přeje mít zdravé děti. Ale strava, kterou od nás, dospělých, dostávají, toto přání mnohdy nesplňuje. První kniha výživového specialisty Martina Jelínka vysvětluje devět základních tajemství stravování, které jsou určeny dětem i dospělým. Formou rozhovoru se svojí čtrnáctiletou dcerou dává čtenářům všech věkových kategorií možnost velmi jednoduchým způsobem nahlédnout pod pokličku pravidlům, která by si měl v oblasti zdravého životního stylu osvojit každý z nás. Knihu k jednotlivým tématům hojně doplňují obrázky autorovy dcery.

Při nákupnu nad 500,-Kč je doprava zdarma.

Soutěžní otázka:

Jaké rozměry má kniha Škodlivá medicína?
Správná odpověď: 138 x 216 x 22 mm
Odpovědi hledejte na stránkách KNIHCENTRUM.cz.

Konec soutěže: 13. 11. 2013

Před soutěží si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte. Na otázky odpovídejte do formuláře pod soutěží. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?