Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131396

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora.cz jsme pro Vás připravili soutěž, ve které hrajem o knihu Smrtící stvoření.

Soutěž ukončena, výhercem je Sylva Tobiášová, gratulujeme!


 

 

 

 

 

Metafora.cz

Metafora se narodila v roce jedna
Tedy – přesněji řečeno – nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001, ale nějakou tu metaforu si snad dovolit můžeme...
Téhož roku jsme také začali Sexem ve městě. I když ani tohle prosím neberte doslova. To jenom vyšla naše první kniha – literární předloha populárního stejnojmenného televizního seriálu.

Jsme světoví
Což znamená, že se zaměřujeme zejména na literaturu překladovou a že naši autoři pocházejí ze všech koutů světa. Vybrat si tedy můžete beletrii vážnou i veselou, thrillery i detektivky z minulosti, současnosti i budoucnosti, knihy z oblasti esoteriky či východní filozofie.

Výhra v soutěži:

Kniha Smrtící stvoření

Před devíti lety, dlouho předtím, než se Eva Dallasová stala poručíkem newyorské policie, došlo k sérii neuvěřitelně brutálních vražd celé řady žen. Vrah je unesl, strašlivě zmučil a nakonec zabil. Policie ho však nedokázala dopadnout – jako by se propadl do země.
Jenomže po čase je zpět! A tentokrát chce konkrétní ženu: Dallasovou. Což ale neznamená, že znovu nezabíjí i jiné. Nejdříve je objeveno jedno tělo, pak druhé a hodiny nemilosrdně odtikávají ke třetí vraždě...

Soutěžní otázka:

Kolik stojí kniha Andělé od A do Z?
Správná odpověď: 269,-Kč
Odpovědi hledejte na stránkách Metafora.cz.

Konec soutěže: 13. 12. 2013

Před soutěží si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte. Na otázky odpovídejte do formuláře pod soutěží. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?