Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132152

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

V této soutěži hrajeme o supertenké vložky s použitím bylin Nefritová svěžest - pro 3 výherkyně. Výhru věnoval internetový oíbchod LecivyObchod.cz.

Soutěž ukončena, výherci jsou Veronika Korcová, Zdeňka Kočařová a Milan Jedlička, gratulujeme!

 

 

 LecivyObchod.cz


Naleznete zde něco jako základní radu, ale i speciální prostředky pro zvláštní obtíže , stejně jako „sezónní“ výrobky vhodné pro konkrétní roční období. Je to taková „domácí lékárna“. Dále zde najdete některé věci pro potěšení ducha nebo vhodné jako prevence. Za všechny produkty e-shop osobně ručí a do nabídky nezařazuje nic, co by neznal nebo s čím by neměli osobní zkušenost, od které se odvíjí celý sortiment, který se na jejím základě bude i nadále rozšiřovat.

Výhra v soutěži:

3 x - Supertenké vložky s použitím bylin Nefritová svěžestDenní vložky Nefritová svěžest s použitím bylin obsahují fytokompozici FCM z 19 léčivých rostlin (olej z černého pepře , výtažek z šabřiny pošvaté , heřmánku,  srdečníku,  jerlinu žlutavého, korkovníku amurského a další). Účinek léčebně profylaktických vložek na bázi bylin zvyšují a harmonicky doplňují biologicky aktivní doplňky (fytočaje).

Budou vylosování 3 výherci, každý obdrží jedno balení.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí bahenní obklad na klouby a páteř
?
Správná odpověď: 264,-Kč
Odpovědi hledejte na stránkách LecivyObchod.cz.

Konec soutěže: 16. 9. 2013

Před soutěží si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s pravidly souhlasíte. Na otázky odpovídejte do formuláře pod soutěží. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?