Statistiky

Členové : 1812
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 978550

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Kdo by se rád nepodíval na hory? Lyžování a zima, to prostě neodmyslitelně patří k sobě. Jen si to pořádně užít a samozřejmě – mít na to i dost peněz. Ale nebojte, naše slevy lyžování znamenají, že si může dovolenou na horách dovolit skoro každý!

Proč si nevyjet na celý den do Jeseníků? Celodenní skipas pro dva a samozřejmě ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu, to už dozajista stojí za to. Sjezdovka, která měří skoro půl druhého kilometru? Ano, tak přesně ta Vám bude plně k dispozici. Chcete zajímavý tip na výlet? Projděte se po lesní cestě, Zlatorudné mlýny už na Vás čekají. A samozřejmě, rýžovalo se tu zlato, tedy v dávné minulosti – ale pokud máte zájem, můžete si to zkusit ještě dnes.

 

Další zajímavou alternativou, jíž naše slevy lyžování nabízejí, je třeba skiareál na Klínovci. Užijte si saunu, vířivku nebo různorodé formy masáží, ale také poctivou sjezdovku, kde si budete připadat skoro jako někde v Alpách. Čtyřhvězdičkový hotel Vás přímo nadchne. Zajděte si do sauny, zahrajte si kulečník, ratolesti pošlete do dětského koutku. Zkrátka a dobře si tenhle pobyt užijete plnými doušky. A pozor, Skiareál Klínovec má celkem dvanáct kilometrů tratí, takže – nudit se nebudete ani v nejmenším! Podívejte se do Lázní Jáchymov nebo na Klínovec (kamenná rozhledna z konce devatenáctého století).

Slevy lyžování ale lákají ještě na mnohem více! Vždyť na Šumavě je přeci také krásně, co více dodat? Užijete si tam i neomezené wellness procedury, takže nepůjde jen a pouze o lyže a sjezdovky. Odpočiňte si v lůně jihočeské přírody, kterou jen tak něco na světě nepřekoná. Chcete ještě nějaký zajímavý tip na závěr? Klidně se vydejte do konopných lázní, dokonce těch největších v Evropě. Ano, nacházejí se u nás, nebuďte překvapeni. Kde konkrétně? Přeci ve Volarech!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?