Statistiky

Členové : 1978
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1051081

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Dovolená v domáckém prostředí přeci není žádná ostuda aneb i u nás může být opravdu krásně. Dopřejte si dovolenou se zajímavou slevou, sami či s partnerem a dětmi, případně partičkou přátel, to je už jen a jen na Vás.

Slevy Východní Čechy Vám přinášejí zajímavou kombinaci aktivního odpočinku s historickým exkurzem a wellness. Kraj, kde vznikala inspirace pro známý román Boženy Němcové Babička, je vskutku malebný a nádherný, můžete si tak dopřát skutečně neopakovatelnou dovolenou.


Skoro celý týden v motelu, jako bonus lahev vína, domácí strava jak od maminky a pohoda, kam se jen podíváte. Najednou nemusíte nikam spěchat a vychutnáte si sport, lenošení i čarokrásnou přírodu všude kolem. A pokud budete mít chuť, můžete obdivovat historické památky – jako je třeba zámek v Moravské Třebové či hrad Bouzov, který pamatuje už sedm století a patří samozřejmě mezi vyhledávané turistické cíle, nakonec občas se tu natočí i nějaká ta pohádka. Pokud máte raději zříceniny, proti gustu žádný dišputát – zavítejte třeba na zříceninu hradu Cimburk. A do třetice všeho dobrého, podívejme se „s babičkou“ na zámek v Ratibořicích, jenž opravdu stojí za návštěvu. Kousek odtud je Babiččino údolí, tam snad jako by se na přelomu osmnáctého a devatenáctého století zastavil čas…

Ve Východních Čechách se budete nesporně cítit jako doma. Pro lepší pocit a navození atmosféry dostanete zcela gratis k pobytu lahev vína na pokoj, což je rozhodně milá pozornost.

Nenecháte si ujít jedinou příležitost k tomu, abyste se vydali k vodě? Vodní nádrž Rozkoš Vás tak může příjemně překvapit a nadchnout, je to jedna z největších vodních ploch na našem území a je tu opravdu nádherně, tedy když k tomu takzvaně vyjde i počasí.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?