Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1132185

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Kolik z nás neustále přemítá o tom, kde oslavit své jubileum narozenin nebo jiné rodinné povinné slavnosti. Pokud tato slavnost se datuje v teplých měsících, navrhujeme vám akci provést ve vaší zahradě v kvalitním nůžkovém stanu. Nůžkové stany nabízíme v různých cenových relacích a barevných, tvarových a velikostních kombinací. Pořadatelé pravidelných akcí by si rozhodně měli tento výrobek pořídit do vlastní režie, a tak ušetřit za hostinské marže a nájem.
Vyberte nůžkový stan a mějte jistotu dobrého počasí. Všechny skladem za najnižší ceny.

Nůžkové stany – zviditelní vaše podnikání

Využití nůžkových stanů je obrovské -  zahradní slavnosti, kulturní, firemní a sportovní akce, poslouží báječně i mobilním prodejcům a vystavovatelům. Samozřejmě si můžete objednat i reklamní potisk, který jedinečným způsobem zviditelní vaše podnikatelské aktivity.  Na zahradě lidé využívají tento výrobek i jako přístřešek pro menší techniku, nafukovací bazén nebo trampolínu. Nabízíme nůžkové stany vyrobené podle platných evropských bezpečnostních norem, takže se můžete spolehnout na jejich pevnost, stabilitu a odolnost. Oceníte i moderní design – elegantní doplněk do každé zahrady. Mohl by se vám hodit i venkovní nábytek za super ceny.

Nůžkové stany dokonale ochrání hosty, jídlo a pití

Toužíte vhodně a stylově propagovat své výrobky nebo jen zastřešit rodinou oslavu?  Jen nůžkové stany vás ochrání před rozmary počasí a zvědavými pohledy sousedů. A pokud pravidelně vyrážíte na cesty, tak máte k dispozici praktického a skladného pomocníka.  Nůžkové stany se dají propojit, čímž zvětšíte prostor pro hosty a díky své jednoduchosti, je tento výrobek rozložen a složen během několika desítek minut. Jedinečný a stylový přístřešek pro kulturní a sportovní akce, propagace, rauty a svatební hostiny. A to jsme vyjmenovali jen zlomek možného použití nůžkových stanů, které díky své snadné manipulaci a širokému uplatnění se staly nejprodávanějším artiklem v letním období.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?