Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131398

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Reklama, zábava, akce a firemní večírky

Myslet nemusíte ani na catering – PÁRTY KLOKOČKA se postará! Pletení copánků, kreslení karikatur, malování na obličej (facepainting) či malování na tělo (bodypainting) ,  vystoupení klauna či kouzelníka, vánoční, velikonoční i mikulášské programy, ohnivé show, divadlo i pantomima nebo dočasné tetování, žonglování, skákací hrady a trampolíny? Sličné hostesky, vtipné moderátory, profesionální fotografy i kameramany, vizážistky i modelky.

Hodnocení uživatelů: / 41
NejhoršíNejlepší 

Kdyby ho někdo viděl, dozajista by ho politoval. Protože na něj byl dozajista žalostný pohled. Na maličkého chudáčka, jenž se vlekl s nákladem daleko větším než byl on sám. Jenže nebylo široko daleko nikoho, kdo by ho viděl a politoval. Protože tak už tomu bývá. Jeho při práci nevídá nikdo, a pokud už ano, pak leda ve své fantazii.

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

Aby mělo lidské tělo zajištěno dostatečné množství Vitaminu D, měla by se zejména v zimním období využívat solária. Toto doporučení vyslovila výzkumná skupina vedená profesorem Johanem Moanem z Univerzity v Oslo na základě studie, která byla publikována v odborném časopise Photochemistry and Photobiology. "V zimních měsících hladina Vitamínu D závažně klesá, protože sluneční světlo obsahuje příliš málo ultrafialového záření, které stimuluje produkci Vitamínu D v lidské kůži. Pokud v tomto období využíváte solária, lze tomuto nedostatku zabránit a udržet si dostatečnou hladinu Vitaminu D," říká profesor Moan.

Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 

Během zimního období je naše oslabená imunita vystavená nejrůznějším nemocem. Na některé z nich nám lékař předepisuje antibiotika. Ta jsou v boji s bakteriemi účinná, ale zároveň znamenají riziko pro naši střevní mikroflóru. Přinášíme rady, jaké látky bychom měli doplňovat v průběhu léčby antibiotiky a po ní, abychom svému tělu ulehčili návrat do formy.

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Viktor Sýkora z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Jan Žemlička, František Krejčí a Jan Jakůbek z Ústavu technické a experimentální fyziky (ÚTEF) Českého vysokého učení technického v Praze společně získali ocenění v 10. ročníku prestižní mezinárodní soutěže International Science and Engineering Visualization Challenge. Soutěž každoročně vyhlašuje National Science Fundation jako klíčová organizace pro financování a organizaci výzkumu v USA (mezi příjemci financování poskytnutého touto organizací je mimo jiné i 180 laureátů Nobelových cen).

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Artróza je jedno z nejčastějších kloubních onemocnění, které se objevuje u stále většího počtu lidí ve stále nižším věku. Postihuje dokonce i třicátníky. Ve věkové kategorii 45 až 65 let pak trpí tímto onemocněním 40 % lidí. Charakteristickými příznaky artrózy jsou bolesti kloubů, začínající obtíže s pohybem, problémy při vstávání a celková ztuhlost kloubů. Vhodnou a cílenou rehabilitací však můžete bolestivost a další nepříjemné projevy artrózy snížit.

Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

Můj manžel Mirek strašně chrápe. Na začátku našeho vztahu mi to ani nevadilo, protože jen tak roztomile pochrupoval. Bohužel rok od roku se jeho pochrupování zhoršovalo, až ho můžu přirovnat k cirkulárce! A to už se opravdu nedá.

 

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Vědci z Mendelovy univerzity v Brně našli způsob, jak transportovat léky do nádorem postižené buňky, aniž by toxické sloučeniny zasáhly zdravé orgány. A to pomocí nanotransportéru léčiv. Právě značná toxicita chemoterapie v současné době neumožňuje aplikaci dostatečně vysokých dávek cytostatik potřebných ke zničení nádorových buněk. Za vším stojí objev proteinu apoferitinu, který dokáže ve své dutině vázat molekuly léčiv a cíleně tak dopravit lék k postižené tkáni. Tento objev zařadil tým Ústavu chemie a biochemie mezi excelentní vědecká pracoviště ve výzkumu cíleného transportu nanočástic v nanomedicíně. V léčbě nádorových onemocnění má výzkum vědců Mendelovy univerzity v Brně celosvětový význam.

Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 

Společnost Fresenius Medical Care uvedla v prosinci 2012 nové webové stránky pro pacienty a všechny zájemce, kteří se chtějí informovat o problematice onemocnění ledvin, možnostech léčby i životě s onemocněním ledvin a dialýzou.

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?