Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131428

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Na Slovensku je prostě blaze, navíc za prázdninový pobyt neutratíte moře peněz a budete si moci užívat doslova a do písmene, co jen hrdlo ráčí. Slevy Slovenské Beskydy nabízejí nejen lyžování, ale i možnost putování po tamní krásné přírodě. Vysokohorská turistika dá zapomenout na stres z každodenního shonu a navíc si i pořádně pročistíte plíce, které jsou jistě zanesené prachem a nečistotami z prostředí velkoměsta.

Slovenské Beskydy jsou široký pojem, a i když většina lidí zná asi jen Lysou horu, je tu k vidění opravdu mnohem více zajímavých míst. Co třeba Velký Javorník? Turisticky atraktivní místo, které je v bezprostřední blízkosti českých hranic. Nádherný výhled nebo romantické svítání? Můžete tu zažít klidně obojí, stačí jen vstát opravdu brzy, abyste to ještě stihli.

Slevy Slovenské Beskydy jsou tu nejen pro manželské páry, ale na západ Slovenska se zkrátka můžete vydat s kýmkoliv, třeba s partou dobrých přátel. V zimě naprosto ideální dovolená, protože si zalyžujete podobně skvěle jako třeba v rakouských Alpách, a to doslova jen za zlomek tamní ceny.


Pokud chcete mít naprosto parádní výhled, zkuste osmisetmetrový vrch Girová. Ten mimochodem z větší vzdálenosti připomene sopečnou horu. Nejste vázáni jen na Slovensko, projděte si celé Moravskoslezské Beskydy, stačí si vyhradit na dovolenou pár dní a nádherně si tak odpočinete. Nasajete nejen čerstvý vzduch slovenského podhůří, ale také spoustu energie do dalších měsíců strávených v práci. A kdo ví, třeba se sem za rok zase vrátíte, protože na Slovensko prostě nejde zapomenout.

Přehrada Nová Bystrica, procházka na vrchol Velké Rači, Radhošť a Pustevny. Slovenské hory jsou prostě jedinečná záležitost, která by neměla nechat chladným nikoho, kdo touží po opravdu pohodové dovolené.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?