Statistiky

Členové : 2073
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 1131424

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Sleva Rodinné Beskydy s bazénem a ZDARMA dítě do 10 letDospěli jste k názoru, že by možná nebylo marné podívat se do Beskyd? Vlastně proč ne? Proti gustu žádný dyšputát, jak se říká.


Jenže nejsou Beskydy jako Beskydy. Ne každému vyhovuje právě to či ono. A tak by měl každý sám vzpomenout na moudro, jež praví: „Dvakrát měř, jednou řež.“ A než se definitivně rozhodne, komu do rukou svěřit svůj dovolenkový osud, měl by se alespoň mrknout na pobyty ve slovenských Beskydech.
„Proč?“ ptáte se možná.


Odpověď je nasnadě. V první řadě pochopitelně proto, že se na tomto slevovém portálu nabízí kvalita za více než rozumné ceny. A proč by měl jeden nezbytně platit víc, než je nutno, že?
A pak samozřejmě i proto, že se zde nabízí právě to, co se zde nabízí.


Třeba takové rodinné Beskydy s bazénem, to je věc! Volný vstup do bazénu i sauny, láhev vína a polopenze v hotelové restauraci s příjemným posezením na terase v ceně pro všechny v padesátilůžkovém horském hotelu Fran v Makově, nacházejícím se v chráněné krajinné oblasti Velký Javorník-Kasárny, jedno dítě do deseti let zdarma a druhé včetně polopenze za devět euro na noc. Každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, vnitřní bazén s vyhřívanou vodou, sauna, herna s ping-pongem a fotbálkem, biliár, bar, dětské hřiště zdarma stejně jako parkování i Wi-Fi a dokonce i možnost vzít si sem pejska za 1,7 € za noc.


A když už tam člověk jednou je, neměl by si nechat ujít ani možnost prozkoumat Kysucké Beskydy. Objevovat všechny krásy, které chráněná krajinná oblast Kysuckých Beskyd nabízí. Jen tak namátkou zmiňme třeba Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Velký Javorník, Zámek Vsetín či Pustevny a Radhošť.
Takže jestli vás to zaujalo, neotálejte. A rezervujte si letní prázdniny v Beskydech, na které budete dlouho a rádi vzpomínat.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?