Statistiky

Členové : 1808
Obsah : 449
Počet zobrazení článků : 975795

Komentáře

Hodnocení uživatelů: / 9
NejhoršíNejlepší 

O tom nasvědčoval i velký zájem o akci na téma "Bolesti zad – civilizační problém", kterou ke dni 21. 2. 2013 ve Společenském sále v Alžbětiných lázních připravilo o. s. Bludiště. Tato akce byla zorganizována v rámci projektu Dny pro zdraví díky podpoře Statutárního města Karlovy Vary a KV City s.r.o.


Většina lidí si začala uvědomovat, že tlumit potíže nestačí a je třeba problém řešit, aby nenarůstal.

Pohled na poruchy pohybového aparátu z hlediska chybných pohybových stereotypů a také z hlediska stresu přinesla zástupkyně primářky rehabilitačního lůžkového oddělení z Nemocnice Ostrov MUDr. Dana Kubínová a lékařská ředitelka Alžbětiných lázní MUDr. Stanislava Maulenová. Součástí přednášky byly i praktické ukázky, aby si účastníci mohli cviky lépe zapamatovat a následně využívat v každodenním životě. Při výběru sportovních aktivit se díky získaným znalostem mohou vyhnout laickému experimentování.

 Beseda se setkala s příznivým ohlasem a podpořila zájem o další podobné akce. To nejlépe vystihují slova jedné z účastnic: „Přednáška včetně praktických ukázek měla vysokou odbornou úroveň. Podobné akce je dobré opakovat."

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledání

Vzkazník

No Entries!

Přihlášení

Anketa

Jakému nápoji dáváte v zimním období přednost?